Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Aria |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| 1.šířka: | 44,6 cm |
| 2.výška: | 71,3 cm |
| 3.hloubka: | 1,9 cm |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Aria |
| styl: | moderní |
| typ: | dvířka na myčku |
| x. barva: | bílá, černá, grafit, hnědá, zelená, dub artisan |
| Šířka: | 44,6 cm |
| Výška: | 71,3 cm |
| Hloubka: | 1,9 cm |
| Druh zboží: | dvířka na vestavnou myčku |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.









