Spodní rohová skříňka Chamonix 89x89 DN 1F BB
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Spodní rohová skříňka ke kuchyňské lince Chamonix
Rozměry: šířka 83 cm, výška 82 cm, hloubka 83 cm
dub ferrara / legno tmavé
Spodní rohová skříňka Chamonix 89x89 DN 1F BB
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Chamonix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 83 cm |
| 2.výška: | 82 cm |
| 3.hloubka: | 83 cm |
| druh produktu: | spodní rohová skříňka |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| sektorová kuchyně: | Chamonix |
| styl: | moderní styl |
| typ: | spodní skříňky, spodní rohové skříňky |
| x. barva: | dub, tmavá |
| Šířka: | 83/83 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Druh zboží: | Spodní rohová kuchyňská skříňka Chamonix |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




