Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Chamonix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 45 cm |
| 2.výška: | 57 cm |
| druh produktu: | dvířka na myčku |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Chamonix |
| styl: | moderní styl |
| x. barva: | dub craft - šedá, tmavá |
| Šířka: | 44,6 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |
| Druh zboží: | Dvířka na vestavnou myčku nádobí Chamonix |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




