Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Lara |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| 1.šířka: | 72 cm |
| 2.výška: | 60 cm |
| druh produktu: | dvířka na myčku |
| materiál: | MDF |
| povrchová úprava: | lesklá |
| styl: | moderní styl |
| x. barva: | bílá, dub artisan, bílý lesk, dub, krémová |
| Šířka: | 71,3 cm |
| Výška: | 59,6 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |
| Druh zboží: | Dvířka na vestavenou myčku nádobí Lara |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.






