Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Modena |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 60 cm |
| 2.výška: | 72 cm |
| druh produktu: | dvířka na myčku |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Modena |
| styl: | moderní styl, designová |
| x. barva: | černá, dub artisan, dub |
| Šířka: | 59,6 cm |
| Výška: | 71,3 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |
| Druh zboží: | Dvířka na vestavenou myčku nádobí Modena |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




