Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Blanka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000000378060 |
| 1.šířka: | 45 cm |
| 2.výška: | 57 cm |
| druh produktu: | dvířka na myčku |
| materiál: | MDF |
| povrchová úprava: | lesklá |
| sektorová kuchyně: | Karmen, Šedá, Blanka |
| styl: | moderní styl |
| x. barva: | bílá, krémová, šedá |
| Šířka: | 44,6 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Hloubka: | 1,6 cm |
| Druh zboží: | Dvířka na vestavnou myčku nádobí ZM 570x446 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.







