Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Sonia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 59 cm |
| 2.výška: | 60 cm |
| 3.hloubka: | 59 cm |
| druh produktu: | kuchyňské skříňky |
| materiál: | lamino / MDF |
| otevírání dvířek: | univerzální |
| povrchová úprava: | lesklá |
| sektorová kuchyně: | Sonia |
| styl: | moderní styl |
| typ: | vrchní skříňky, vrchní rohové skříňky, rohová |
| x. barva: | bílá, šedý lesk |
| Šířka: | 59/59 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Druh zboží: | Horní rohová kuchyňská skříňka Sonia |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




