Horní kuchyňská skříňka Arona 45 G-108 1F
Skříňka nabídne tři police
Rozměry skříňky: šířka 45 cm, výška 108 cm, hloubka 31 cm
Barevná kombinace: černá / kašmír
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Arona |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| 1.šířka: | 45 cm |
| 2.výška: | 108 cm |
| 3.hloubka: | 31 cm |
| druh produktu: | kuchyňské skříňky |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Arona |
| typ: | vrchní skříňky |
| x. barva: | černá, kašmír |
| Šířka: | 45 cm |
| Výška: | 108 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Druh zboží: | horní kuchyňská skříňka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.





