Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Bordeaux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| 1.šířka: | 60 cm |
| 2.výška: | 72 cm |
| druh produktu: | kuchyňské skříňky |
| materiál: | lamino |
| otevírání dvířek: | univerzální |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Bordeaux |
| styl: | moderní styl |
| typ: | vrchní skříňky |
| x. barva: | dub, dub bordeaux |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 71,5 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Druh zboží: | Vrchní kuchyňská skříňka Bordeaux |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



