Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Scandi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 40 cm |
| 2.výška: | 90 cm |
| druh produktu: | kuchyňské skříňky |
| materiál: | lamino / MDF |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Scandi |
| styl: | moderní styl |
| typ: | vrchní skříňky |
| x. barva: | šedá, jodelka scandi |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Druh zboží: | Horní kuchyňská skříňka Scandi |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




