Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Siena |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| 1.šířka: | 50 cm |
| 2.výška: | 36 cm |
| 3.hloubka: | 57 cm |
| druh produktu: | kuchyňské skříňky |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Siena |
| typ: | vrchní skříňky |
| x. barva: | černá |
| Šířka: | 50 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Druh zboží: | horní kuchyňská skříňka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




