Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Stilo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000000463698 |
| 1.šířka: | 60 cm |
| 2.výška: | 72 cm |
| druh produktu: | kuchyňské skříňky |
| materiál: | lamino / MDF |
| otevírání dvířek: | univerzální |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Stilo |
| styl: | rustikální styl |
| typ: | vrchní skříňky |
| x. barva: | dub artisan, dub, bílý mat |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 71,5 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Druh zboží: | Horní kuchyňská skříňka Stilo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.







