Moderní kuchyňská linka Monza / Siena o celkové délce 260 cm je vyrobena z kvalitního lamina.
Sestava se skládá celkem z 8 skříněk, které lze zakoupit i samostatně nebo lze sestavu doplnit o další skříňky ze sestavy Monza a ze sestavy Siena.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorové kuchyňské linky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 260 cm |
| druh produktu: | kuchyňská linka |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Monza, Siena |
| styl: | moderní styl |
| typ: | rovná |
| určení: | do bytu, velká kuchyňská linka |
| variabilita: | bez pracovní desky, bez dřezu |
| x. barva: | černá, ořech |
| x. rozměr: | 260 cm |
| Délka: | 260 cm |
| Výška pracovní plochy: | 82 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Druh zboží: | Kuchyňská linka Monza/Siena |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.





