Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorové kuchyňské linky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 260 cm |
| druh produktu: | kuchyňská linka |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Siena |
| styl: | moderní styl |
| typ: | rovná |
| určení: | do bytu, velká kuchyňská linka |
| variabilita: | bez pracovní desky, bez dřezu |
| x. barva: | černá |
| x. rozměr: | 260 cm |
| Délka: | 260 cm |
| Výška pracovní plochy: | 82 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Druh zboží: | Kuchyňská linka Siena 1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




