Detailní popis produktu
| Kategorie: | Otevřené skříňky - Stylové úložné řešení do kuchyně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 60 cm |
| 2.výška: | 36 cm |
| 3.hloubka: | 29 cm |
| druh produktu: | police |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Hloubka: | 29 cm |
| Druh zboží: | police |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




