Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorové kuchyňské linky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| druh produktu: | kuchyňská linka |
| materiál: | lamino, lamino / MDF |
| povrchová úprava: | lesklá |
| rozměr delší strany: | 270 cm |
| rozměr kratší strany: | 230 cm |
| sektorová kuchyně: | Šedá |
| styl: | moderní styl |
| typ: | rohová, do L |
| určení: | do paneláku, do bytu, velká kuchyňská linka |
| variabilita: | bez pracovní desky, bez dřezu, s potravinovou skříní |
| x. barva: | šedá |
| x. rozměr: | 270 x 230 cm |
| Délka: | 230 x 270 cm |
| Výška pracovní plochy: | 82 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Druh zboží: | Kuchyňská linka Šedá 1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




