Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Eko |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| 1.šířka: | 83 cm |
| 2.výška: | 82 cm |
| 3.hloubka: | 83 cm |
| druh produktu: | spodní rohová skříňka |
| materiál: | lamino / MDF |
| povrchová úprava: | matná |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| sektorová kuchyně: | Eko |
| styl: | moderní styl |
| typ: | spodní skříňky, rohová |
| x. barva: | bílá |
| Šířka: | 83x83 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Druh zboží: | Spodní rohová kuchyňská skříňka Eko |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



