Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Blanka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000000469461 |
| 1.šířka: | 30 cm |
| 2.výška: | 82 cm |
| materiál: | MDF |
| povrchová úprava: | lesklá |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| sektorová kuchyně: | Karmen, Šedá, Blanka |
| styl: | moderní styl |
| typ: | spodní skříňky |
| x. barva: | bílá, krémová, šedá |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Druh zboží: | Spodní kuchyňská skříňka 30 D CARGO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.








