Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Artisan |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000000417745 |
| 1.šířka: | 50 cm |
| 2.výška: | 82 cm |
| dřez: | bez dřezu |
| materiál: | lamino, lamino / MDF |
| otevírání dvířek: | univerzální |
| povrchová úprava: | lesklá |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| sektorová kuchyně: | Artisan |
| styl: | moderní styl |
| typ: | spodní skříňky |
| x. barva: | bílá, dub artisan, bílý lesk, dub, krémová, šedá, červená |
| Šířka: | 50 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Druh zboží: | spodní kuchyňská skříňka |
| Materiál: | lamino |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.





