Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Luna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000000560984 |
| 1.šířka: | 30 cm |
| 2.výška: | 82 cm |
| materiál: | lamino |
| otevírání dvířek: | výsuv |
| povrchová úprava: | lesklá |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| sektorová kuchyně: | Luna |
| styl: | moderní styl |
| typ: | spodní skříňky |
| x. barva: | bílá, dub artisan, šedá |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Druh zboží: | Spodní kuchyňská skříňka Luna |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.






