Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Monza |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| 1.šířka: | 30 cm |
| 2.výška: | 82 cm |
| 3.hloubka: | 52 cm |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| sektorová kuchyně: | Monza |
| styl: | moderní |
| typ: | spodní skříňky |
| x. barva: | černá, ořech |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Druh zboží: | spodní kuchyňská skříňka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.





