Spodní kuchyňská skříňka Solea 80 ZL 2F BB
Skříňka je určená pro dřez
Rozměry: šířka 80 cm, výška 82 cm, hloubka 52 cm
Barevná kombinace: Dub artisan/ Kašmír
Rozměry: šířka 80 cm, výška 82 cm, hloubka 52 cm
Barevná kombinace: Dub artisan/ Kašmír
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Solea |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| 1.šířka: | 80 cm |
| 2.výška: | 82 cm |
| dřez: | bez dřezu |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| pracovní deska: | bez pracovní desky |
| sektorová kuchyně: | Solea |
| styl: | moderní styl |
| typ: | spodní skříňky |
| x. barva: | dub artisan, kašmír |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Druh zboží: | Spodní kuchyňská skříňka Solea |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.





