Vysoká kuchyňská skříňka Arona 60 DK-210 2F
Skříňka nabídne čtyři police
Rozměry skříňky: šířka 60 cm, výška 210 cm, hloubka 57 cm
Barevná kombinace: černá / kašmír
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Arona |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| 1.šířka: | 60 cm |
| 2.výška: | 210 cm |
| 3.hloubka: | 57 cm |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Arona |
| styl: | moderní |
| typ: | vysoká skříň |
| x. barva: | černá, kašmír |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Druh zboží: | vysoká kuchyňská skříňka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.





