Vysoká potravinová skříňka Chamonix 60 DK-210 2F
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Spodní skříňka ke kuchyňské lince Chamonix
Rozměry: šířka 60 cm, výška 210 cm, hloubka 57 cm
dub ferrara / legno tmavé
Vysoká potravinová skříňka Chamonix 60 DK-210 2F
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Chamonix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 60 cm |
| 2.výška: | 210 cm |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Chamonix |
| styl: | moderní styl |
| typ: | vysoká skříň |
| x. barva: | dub, tmavá, světlá |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Druh zboží: | Vysoká skříň Chamonix |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




