Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Cremona ANT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| 1.šířka: | 40 cm |
| 2.výška: | 215 cm |
| 3.hloubka: | 57 cm |
| materiál: | lamino |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Cremona ANT |
| styl: | moderní styl |
| typ: | vysoká skříň |
| x. barva: | antracit, dub cremona |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Druh zboží: | Vysoká kuchyňská skříňka Cremona ANT |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.





