Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorová kuchyňská linka Modena |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| 1.šířka: | 60 cm |
| 2.výška: | 210 cm |
| materiál: | lamino / MDF |
| otevírání dvířek: | univerzální |
| povrchová úprava: | matná |
| sektorová kuchyně: | Modena |
| styl: | rustikální styl |
| typ: | vysoká skříň |
| x. barva: | dub artisan, dub, bílý mat |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Druh zboží: | Vysoká skříň Modena |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




