Detailní popis produktu
| Kategorie: | Sektorové kuchyňské linky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| druh produktu: | kuchyňská linka |
| materiál: | MDF |
| povrchová úprava: | lesklá |
| rozměr delší strany: | 275 cm |
| rozměr kratší strany: | 140 cm |
| sektorová kuchyně: | Artisan |
| styl: | moderní styl |
| typ: | rohová, do L |
| určení: | velká kuchyňská linka |
| variabilita: | bez pracovní desky |
| x. barva: | bílá, dub artisan |
| x. rozměr: | 275 x 140 cm |
| Délka: | 275 x 140 cm |
| Výška pracovní plochy: | 82 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Druh zboží: | Kuchyňská linka Artisan 1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



